Homelab

Ogólne zasady dostępu

cała serwerownia utrzymywana jest w celach edukacyjnych w moim mieszkaniu, składa się z 8 maszyn które czasami restartuję. Staram się zachować wysoką dostępność najważniejszych usług, ale gry i jakieś rozwojowe rzeczy bywają niedostępne. Zabezpieczeń sieci i aplikacji jest dosyć sporo, ale pomimo to proszę się nie zgrywać i nie robić głupot testując moją cierpliwość.

Ta strona dostępna jest tylko dla posiadających link więc można na luzie zostawiać mi wiadomości w komentarzach.

Nowe filmy na Plex

Pod tym linkiem jest ankieta na którą można wpisać tytuł a ja go poszukam i wrzucę na Plexa.

jakubowski.blog

A pod tym linkiem można wgrywać swoje własne filmy z dysku. Trafią do katalogu z któego później ręcznie wrzucam je do Plexa:
https://plex.celber.pl:12137/eiY6Jie7la3OhM8eequ8Ye/

Serwer developerski/shell/vps

Na prośbę mogę wystawić komuś jakąś wirtualkę, ale znajduje się ona w mojej domowej sieci więc wymagam zachowania szacunku do mojej prywatności i bezpieczeństwa.

Regulamin serwera Minecraft

Serwer jest bez modów i w wersji 1.19.3, ale wersja bedrock i java jest synchronizowana ze sobą poprzez Geyser więc świat jest ten sam na obu serwerach.

Adresy usług

adresy oznaczone kłódką są dostępne dopiero po wpisaniu na whitelistę

Gry do pobrania

Quake.zip
jakubowski.blog
Quake3Arena.zip
jakubowski.blog
ReVolt.zip
jakubowski.blog

Whitelista

na dniach zrobię mechanizm automatycznego dopisywania się do listy przy pomocy jakiegoś ukrytego przycisku na moim blogu, ale do tego czasu trzeba mi po prostu jakoś prywatnie wysłać publiczne IP (można je sprawdzić na stronie https://myip.com).

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017